Sveiki atvykę į sodybą „Prie Dusios”

Sveiki atvykę į sodybą „Prie Dusios”

Laukiame tų, kurie yra išsiilgę ramaus poilsio gamtos apsupty, šeimų ir žmonių, kuriems yra nesvetima leistis į žygius miško takeliais ar mėgautis vandens sportais.

GPS koordinatės: 54.27032, 23.73802 

Mūsų sodyba yra nedidelė ir vienu metu galime priimti iki 14 svečių. Jums siūlome apsistoti keturviečiuose studijos tipo arba dviviečiuose kambarėliuose.

Sodyba yra įsikūrusi Metelių regioniniame parke, ant vieno didžiausių ir gražiausių Lietuvos ežerų – Dusios – kranto (apie 300m nuo sodybos). Prie sodybos esantis krantas yra seklus ir smėlėtas, todėl vaikus ir suaugusius, mėgstančius pasimaudyti, ištraukti iš vandens bus sudėtinga. Norintys geriau pažinti Dusios ežerą, galės šokti ant irklenčių ir leistis į poros valandų ar pusdienio išvykas tyrinėti ežero vandenis ir pakrantes. Neabejingi pėsčiųjų ar dviračių žygiams, turės galimybę išbandyti ne vieną maršrutą einantį  per miškus, pelkes ir piliakalnius. Tiems, kuriems labiau norėsis ramiau ilsėtis, galės išsidrėbti hamake ir medžių pavėsyje klausantis paukštelių kuriamo muzikinio fono, ištisą dieną mėgautis gera knyga ir puodeliu mėtų arbatos.