Sodyba "Prie Dusios"

About

About

Apie sodybą "Prie Dusios"

apie sodyba prie dusios

Mūsų sezonas: nuo balandžio iki spalio

Sodyba “Prie Dusios” – tai nuostabi poilsio vieta, įsikūrusi Metelių regioniniame parke, ant vieno didžiausių ir gražiausių Lietuvos ežerų – Dusios – kranto (apie 300m nuo sodybos). Rami, atoki nuo miesto šurmulio sodyba traukia tuos, kurie pavargę nuo šiuolaikinio beprotiškai intensyvaus gyvenimo tempo, išsiilgę ramaus poilsio gamtos apsupty, šeimoms ir vandens sporto mėgėjams – Dusios ežero krantai puikiai tinka buriuotojams, jėgos aitvarų bei irklenčių sporto mėgėjams.

Play Video

Mūsų taisyklės

sodybos planas
+
+
+
+
+
+
+
+

Sodybos planas

Mūsų nedidelėje sodyboje galime priimti iki 14 svečių. Kviečiame apsistoti keturviečiuose studijos tipo ir dviviečiuose kambarėliuose.

Mūsų istorija

August 1, 2014
Apsisprendėme

Susėdome ir po trumpos diskusijos pripažinome, kad mūsų sodyba stovi išskirtinai nuostabioje vietoje ir būtų gerokai smagiau, jeigu šiuo grožiu galėtume suteikti galimybę mėgautis žmonėms, kurie myli gamtą ir poilsį joje.

March 1, 2015
Pradėjome pasiruošimo darbus

Ilgai nelaukdami, pasiraitojome rankoves, nes laiko iki sezono pradžios buvo likę vos 2 mėnesiai, ir ėmėm rauti, pjauti, kasti, kalti, dažyti ir kitaip ruošti sodyba ir jos aplinką sezono pradžiai.

May 1, 2015
Oficialiai pradėjome pirmąjį sezoną

Daugybės darbų taip ir nespėjome atlikti. Supratome, kad tobulybės čia nepasieksime, todėl sezoną pradėjome. Laukėme pirmųjų svečių.

June 5, 2015
Štai ir pirmieji svečiai!

Ilgai laukti nereikėjo. Pirmieji svečiai, žinoma, buvo draugai. Neabejojame, kad jie taip norėjo mus palaikyti ir mes tuo be galo džiaugėmės.

August 3, 2015
Įkūrėme irklenčių bazę

Kadangi vandens sportams buvome neabejingi, o Dusios ežeras tam puikiai tinka, pamanėme, kad nesuteikus mūsų svečiams galimybės mėgautis vandens malonumais ant irklentės būtų tas pats kas laižyti medų per stiklą. Atkeliavo pirmosios irklentės ir neužilgo pradėjo rikiuotis norintys išbandyti.

Mūsų komanda

Domas

Skambučių ir rezervacijų centras

Andrius

Vejos priežiūros specialistas

Toma

Švaros direktorė

Rasa

Geros auros koordinatorė

Ypatumai

Maža ir jauki

Mūsų sodyba yra nedidelė ir vienu metu galime priimti iki 12 svečių.

Vaikų žaidimo aikštelė

Jūsų mažyliai galės smagiai leisti laiką sodyboje esančioje žaidimų aikštelėje.

WC ir dušai

Keturviečiuose kambariuose yra privatūs WC ir dušai. Dviviečių kambarėlių gyventojai naudojasi bendru WC ir dušu.

WiFi

Nemokamas bevielis internetas

Stand up paddle (SUP) rental

Ieškantiems vandens sporto teikiamų malonumų - Dusios ežero krantai - puikiai tinka buriuotojams, jėgos aitvarų bei irklenčių sporto mėgėjams.

Pėsčiųjų ir dviračių maršrutai

Leiskitės į žygius nuostabiais metelių regionanio parko turistiniais maršrutais.